Search
Close this search box.

تعداد «میلیونرهای اجاره‌نشین» سه برابر شده است – شهرهایی که احتمال زندگی آنها بیشتر است

فهرست مطالب

تعداد فزاینده‌ای از میلیونرها از مالکیت خانه در شهرهای بزرگ صرف نظر می‌کنند، یا به دلیل قیمت بالای خانه یا ترجیح می‌دهند اجاره کنند.

این طبق یک گزارش جدید در< /a> اجاره‌کنندگان ثروتمند کشور از RentCafe، یک وب‌سایت جستجوی آپارتمان در سراسر کشور. بر اساس گزارش RentCafe، حدود 2.6 میلیون خانوار پردرآمد در خانه های اجاره ای زندگی می کنند، و برخی از آنها “نوع مستأجر جدید مستأجری هستند: اجاره کننده میلیونر”.

بر اساس این گزارش، تعداد افرادی که بیش از 150,000 دلار در سال درآمد دارند و اجاره می دهند، از سال 2015 تا 2020، 82 درصد افزایش یافته است. در مقابل، تعداد اجاره‌کنندگان در سراسر کشور در همان دوره زمانی 3.2% افزایش یافت.

داده‌ها از سری میکروداده‌های کاربری عمومی یکپارچه، که داده‌های سرشماری و نظرسنجی را در بر می‌گیرد، به دست آمده است. IPUMS بخشی از تلاشی است که توسط دانشگاه مینه سوتا انجام می شود.

این گزارش می‌گوید که “میلیونر اجاره‌دهنده” به نظر یک “نوع مستاجر جدید بعید” است. تعداد خانوارهایی که بیش از 1 میلیون دلار درآمد و اجاره به دست می‌آورند در سال 2020 به 3381 نفر رسید که سه برابر بیشتر از سال 2015 است.

رشد اجاره‌کنندگان میلیونر تا حدودی به دلیل قیمت بالای خانه است. طبق داگلاس الیمن. میانگین قیمت فروش 1.1 میلیون دلار بود.

نویسندگان گزارش خاطرنشان کردند که این می‌تواند به دلیل تمایل به انعطاف‌پذیر ماندن باشد. گیر افتادن در یک مکان با پرداخت ماهانه زیاد، یا ملکی که نیاز به نگهداری زیادی دارد، می تواند پول نقد و زمان را تخلیه کند.

به علاوه، سایر سرمایه گذاری ها ممکن است بازدهی بالاتری نسبت به یک خانه داشته باشند، به ویژه با قیمت خانه پس از یک دوره داغ کاهش می یابد.

مستاجران میلیونر کجا زندگی می کنند؟

اکثر این مستاجران میلیونر در ساحل شرقی و ساحل غربی زندگی می کنند. در این گزارش آمده است، به طور خاص، در کالیفرنیا، نیویورک، و واشنگتن، دی. این سه چهارم کل کشور است.

طبق این گزارش، همانطور که در جدول زیر مشاهده می‌شود، سانفرانسیسکو بین سال‌های 2015 تا 2020 شاهد افزایش بزرگی در خانواده‌های اجاره‌کننده میلیونر بود.

رنت کافه می گوید: «کالیفرنیا آهنربای میلیونر است.


اجاره کافه

این گزارش افزود: «کالیفرنیا یک آهنربای میلیونر است، زیرا تعداد مستاجران هفت رقمی درآمدی نیز در لس‌آنجلس به میزان قابل توجهی، ۳۶۱ درصد افزایش یافت و در سال ۲۰۲۰ به ۱۴۳ نفر رسید.»

اما سایر شهرها شاهد ورود اجاره‌کنندگان پردرآمد هستند: رنت کافه گفت سیاتل بیشترین جهش را در خانوارهای مستاجر پردرآمد داشته است و پس از آن میامی و پورتلند قرار دارند.

حضور و نیازهای استخدام غول های فناوری مانند آمازون
AMZN،
-1.65%
و مایکروسافت
MSFT،
-2.20%
در این گزارش آمده است که ثروتمندان را به سمت سیاتل می کشند.

متوسط ​​اجاره‌دهنده میلیونر چه کسی است؟

مستاجر میلیونر متوسط ​​خیلی جوان نیست، به عنوان مدیر کار می‌کند و یک آپارتمان سه خوابه اجاره می‌کند، با توجه به RentCafe.

بیشترین سهم (28٪) از اجاره کنندگان میلیونر، هزاره ها هستند. طبق گزارش RentCafe، Gen X 23 درصد از خانواده‌های اجاره‌دهنده میلیونر را تشکیل می‌دهد.

محبوب‌ترین شغلی که اجاره‌کنندگان میلیونر دارند؟ پست های مدیریتی پس از آن، نمایندگان فروش که در اوراق بهادار، کالاها و خدمات مالی کار می کنند، و همچنین مدیران ارشد اجرایی و قانونگذاران قرار می گیرند.

بر اساس گزارش، اندازه متوسط ​​یک خانواده میلیونر متفاوت است، اما یک خانه سه خوابه است. میانگین ملی است.

میلیونرهای اجاره‌دهنده در دی سی به‌طور میانگین بزرگ‌ترین خانه‌ها را دارند (پنج اتاق خواب)، و پس از آن جرسی سیتی (چهار) قرار دارد. اجاره‌کنندگان در لس‌آنجلس، SF، و نیویورک به طور متوسط ​​سه اتاق خواب دارند.

جایی که مردم در حال حرکت هستند – نه فقط میلیونرها

در حالی که برخی شهرها مراکزی برای اجاره‌کنندگان میلیونر، داده‌های دیگر درباره مکان‌هایی که مردم در حال حرکت هستند، نشان می‌دهد که در مجموع، برخی از آمریکایی‌ها از زندگی در شهرهای بزرگ و گران‌قیمت به اندازه کافی لذت برده‌اند و مقاصد ارزان‌تر و آفتاب‌تر را انتخاب می‌کنند.

در سال 2022، فلوریدا شاهد بیشترین تعداد تازه واردان و پس از آن تگزاس و کارولینای شمالی و جنوبی قرار دارند. بر اساس گزارش جداگانه توسط انجمن ملی مشاوران املاک (NAR).

NAR از داده‌های اداره سرشماری ایالات متحده و همچنین خدمات پستی ایالات متحده استفاده کرد بر اساس NAR، کالیفرنیا، نیویورک و ایلینوی بیشترین تعداد افراد را از دست دادند. NAR گفت: «اگرچه افراد بیشتری به این مناطق باز می‌گردند، زیرا کارفرمایان خواستار بازگشت به دفتر هستند، اما خروجی‌ها همچنان از حرکت‌های ورودی در این مناطق بزرگ پیشی می‌گیرند. “در حالی که مقرون به صرفه بودن در سال 2022 به پایین ترین حد خود رسید، این دلیل اصلی است که مردم همچنان از این مراکز شهرهای بزرگ به مناطق کمتر متراکم و مقرون به صرفه تر نقل مکان می کنند.”

بین سال های 2019 و 2022، شهرهایی که شاهد بزرگترین ورودی مردم شامل میامی، فلوریدا، اسکرانتون، پاس، و مینیاپولیس، مینی است.

در مورد بازار مسکن فکر می کنید؟ به aarthi@marketwatch.com< بنویسید /p>

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسندگان
اینفومت

اینفومت تلاش می کند با تولید محتوای مناسب برای جامعه هدف، خدمت هر چند کوچک را عرضه نماید

FOLLOW US ON