Search
Close this search box.

نرم افزار حسابداری کالای برق و لوازم الکتریکی

فهرست مطالب


تهیه و خرید نرم افزار حسابداری کالای برق و لوازم الکتریکی یکی از نیازهای اولیه این صنف و از دغدغه‌های اصلی آن‌ها است. نرم افزار فروشگاهی دشت همکاران سیستم این قابلیت را دارد تا به عنوان یک نرم افزار ساده و قدرتمند، تمامی امکانات و قابلیت‌های مورد نیاز فروشگاه لوازم الکتریکی را فراهم کند. ارائه گزارش‌های کامل و کاربری، امکان تعریف کالاها و گروه‌ها، صدور انواع فاکتور و مدیریت درآمدها و هزینه‌ها از ویژگی‌های اصلی این نرم افزار قدرتمند حسابداری است. با ما در ادامه همراه باشید تا با نرم افزار حسابداری کالای برق و لوازم الکترونیکی سپیدار سیستم بیشتر آشنا شویم.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی کالای برق، بهترین نرم افزار مالی لوازم الکترونیک

امکانات نرم افزار حسابداری کالای برق، نرم افزار تخصصی فروشگاه لوازم الکترونیکی

فروشگاه کالای برقی و لوازم الکترونیکی دارای محصولات و خدمات متنوعی است و نیازهای انواع مختلفی از مشتریان حقیقی و حقوقی را پوشش می‌دهد. اگر صاحب همچنین کسب و کاری هستید، به خوبی می‌دانید که رسیدگی به امور مالی چنین فروشگاه‌هایی نیاز به یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی قدرتمند دارد. با استفاده از نرم افزار فروشگاهی دشت همکاران سیستم و نسخه ویژه حسابداری کالای برق و فروشگاه لوازم الکترونیکی با پوشش تمام نیازهای کسب و کار شما، یک گزینه عالی برای مدیریت مالی چنین کسب و کارهایی است. مهم‌ترین امکانات این نرم افزار در نسخه پایه شامل موارد زیر می‌شود:

  • تعریف و گروهبندی نامحدود کالا، خدمات و طرف حساب
  • صدور و تسویه نقدی و غیر نقدی انواع فاکتور
  • جستجوی سریع کالا و خدمات بر اساس نام، بارکد و کد
  • جستجوی سریع طرف حساب بر اساس نام و شماره تماس
  • ارتباط مستقیم با انواع کارتخوان، ترازوی دیجیتال و چاپگرها
  • گزارش سود و زیان موجودی کالا، عملکرد روزنانه و ..
  • ثبت عملیات بانکی مرتبط با چک
  • تعریف سطح دسترسی برای صندوق دار
  • تهیه گزارش‌های قانونی مانند مالیات بر ارزش افزوده و فصلی
  • پشتیبان گیری خودکار از اطلاعات

در نسخه استاندارد و پیشرفته امکانات بیشتری مانند تعریف انبار، ثبت هزینه حمل در فاکتور تعریف اعتبار، تعریف انواع تخفیف، تعریف فروشنده و پورسانت، تقسیط فاکتور و چاپ دفترچه اقساط و … نیز به این نرم افزار قدرتمند اضافه می‌شود. در ادامه با مهم‌ترین ویژگی‌های نرم افزار فروشگاهی کالای برق آشنا خواهیم شد.

تعریف و گروه بندی کالا و خدمات لوازم الکتریکی

با کمک نرم افزار فروشگاهی دشت و نرم افزار حسابداری کالای برق، می‌توانید بدون محدودیت گروه‌های مختلفی برای کالا و خدمات خود تعریف کنید. برای مثال برای لوازم برقی ساختمان می‌توانید یک گروه تعریف کنید و کالاهایی مانند پریز، کلید، سیم، لامپ و … را وارد کنید. با جستجوی سریع می‌توانید در هر زمان به راحتی کالای مورد نظر را پیدا کنید. اطلاعات وارد شده برای هر کالا شامل قیمت خرید، قیمت فروش، مالیات بر ارزش افزوده و … می‌شود. در نسخه‌های پیشرفته‌تر می‌توانید با تعریف انبار موجود خود را نیز بررسی کنید. اگر کسب و کار خدماتی دارید، پیشنهاد می‌کنیم از نسخه نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار سیستم استفاده کنید.

مدیریت فروشگاه لوازم الکترونیک با نرم افزار حسابداری دشت

صدور فاکتور آنی برای فروشگاه کالای برق و لوازم الکتریکی

در فروشگاه کالای برق و لوازم الکتریکی، وجود یک صندوق فروشگاهی به همراه کارتخوان و دستگاه صدور فاکتور الزامی است. نرم افزار دشت همکاران سیستم و نرم افزار حسابداری کالای برق، به راحتی قابلیت اتصال به انواع کارتخوان ها، صندوق‌های فروشگاهی و دستگاه‌های صدور فاکتور را دارد. همچنین در این نرم افزار فوق العاده امکان صدور انواع فاکتورهای نقدی و غیر نقدی وجود دارد. در نسخه‌های پیشرفته‌تر می‌توانید فاکتورهای قسط بندی شده و دفترچه اقساط را نیز صادر کنید. استفاده از یک نرم افزار حسابداری قدرتمند می‌تواند خیال شما را از بابت حساب و کتاب‌های مربوط به فاکتورهای خرید و فروش به طور کامل راحت کند.

گزارش سود و زیان و عملکرد دوره‌ای فروشگاه لوازم الکترونیکی

آگاهی از میزان درآمد، هزینه‌ها و عملکرد فروشگاه در یک دوره زمانی خاص اهمیت بسیار زیادی دارد. در گذشته صاحبان کسب و کارها مجبور بودن ساعت‌های زیادی را صرف بررسی فاکتورها و حساب‌های روزانه خود بکنند تا بتوانند سود و زیان کسب و کار خود را محاسبه کنند. با استفاده از نرم افزار حسابداری کالای برق و قابلیت گزارش گیری پیشرفته آن، تمام این دغدغه‌ها برطرف می‌شوند. سپیدار سیستم با توجه به اهمیت این موضوع، امکاناتی را فراهم کرده است تا بتوانید به راحتی عملکرد روزانه، دوره‌ای و سود و زیان خود را در این نرم افزار مشاهده کنید. همچنین در سایت سپیدار سیستم می‌توانید با مطالعه مقالات آموزشی حسابداری مانند حسابداری بهای تمام شده اطلاعات خود را در زمینه مدیریت مالی کسب و کار افزایش دهید.

یادگیری آسان و سریع بدون نیاز به دانش تخصصی حسابداری

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم و کاربردی نرم افزار حسابداری کالای برق، فضای کاربری ساده و یادگیری آسان کار با این نرم افزار است. گروه برنامه نویسی سپیدار سیستم، تمام نیازهای کسب و کار شما را در نظر گرفته است و فضای کاربری ساده‌ای طراحی کرده تا همه امکانات نرم افزار به راحتی در دسترس شما باشند. بدون دانش تخصصی حسابداری می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن نحوه استفاده از این نرم افزار و قابلیت‌های آن را به راحتی بیاموزید. البته یادگیری حسابداری به شما کمک می‌کند تا در کنار این نرم افزار قدرتمند، به شکل دقیق‌تری بر امور مالی خود نظارت داشته باشید.

نرم افزار حسابداری کالای برق و لوازم الکترونیکی دشت همکاران سیستم

نرم افزار حسابداری کالای برق سپیدار؛ بهترین نرم افزار حسابداری برای شما!

در این مقاله با نرم افزار حسابداری کالای برقی و فروشگاه لوازم الکترونیک، ضرورت استفاده از آن و ویژگی‌های کاربردی این نرم افزار آشنا شدیم. این نرم افزار حسابداری قدرتمند، بهترین گزینه برای فروشگاه‌های کالای برق و لوازم الکترونیکی است. شما می‌توانید این نرم افزار را در نسخه‌های مختلف با امکانات متنوع از سپیدار سیستم تهیه کنید.

 دو دهه تجربه درخشان حضور در صنعت حسابداری و مالی کشور در کنار ارائه انواع نرم افزار حسابداری شرکتی، فروشگاهی و خدماتی سپیدار سیستم را به انتخاب اول کسب و کارها تبدیل کرده است. شماره 02181022000 پل ارتباطی شما با سپیدار سیستم است. کارشناسان فروش سپیدار مشتاق شنیدن صدای گرم شما و پاسخگویی به سؤالات شما در مورد انواع نرم افزارهای حسابداری هستند.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسندگان
اینفومت

اینفومت تلاش می کند با تولید محتوای مناسب برای جامعه هدف، خدمت هر چند کوچک را عرضه نماید

FOLLOW US ON