Search
Close this search box.

ماتریس کالا؛ امکان تعریف سریع کالاها در نرم افزار دشت

فهرست مطالب


اگر شما هم فروشنده مغازه باشید و حجم زیادی از کالا را داشته باشید، ممکن است با مشکل تعریف کالاها در نرم افزار روبه رو شده باشید. معمولاً کالاها مشخصات و ویژگی‌های بسیار زیادی دارند که در تعریف کالاها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این مثال را ببینید:

“من فروشنده فروشگاه پوشاک هستم و تنوع کالاها بسیار بالاست چه راهی پیشنهاد میکنید تا بتوانم کالاهای فروشگاه را به سرعت تعریف کنم؟”

برای پاسخ دادن به این سؤال باید از ویژگی نرم افزار دشت صحبت کنیم. این نیاز به خوبی توسط امکان ماتریس کالا در دشت پاسخ داده شده است. شما با استفاده از این امکان می‌توانید به‌راحتی تعداد زیادی از کالا را مطابق با سه مشخصه اصلی تعریف کنید.

اما برای تعریف ماتریس کالا در نرم افزار دشت چه دستورالعملی وجود دارد؟         

تعریف ماتریس کالا در نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت

1 – ابتدا از منوی دشت اطلاعات پایه را انتخاب کنید و از منوی باز شده، ماتریس کالا را انتخاب کنید.

2 – در تب اطلاعات اصلی، کد، عنوان، واحد سنجش، قیمت فروش و درصد مالیات و عوارض را وارد کنید.

3 – در تب تعیین مشخصات الگو، سه مشخصه که می‌خواهید در عنوان کالاهایی که توسط ماتریس ایجاد می‌شوند باشند را به ترتیب انتخاب کنید و دکمه ایجاد کالا را انتخاب کنید. برای مثال (رنگ، سایز و برند)

4 – در تب کالاهای ایجاد شده مشاهده خواهید کرد که سیستم همه مقادیری که برای مشخصات کالاها وارد کرده بودید را با هم ترکیب و کالاهای شما به راحتی ساخته شده است.

5 – در صورت نیاز می‌توانید از دکمه کپی کردن کد کالا در بارکد استفاده نمایید تا به‌صورت یکجا برای کالاهای شما بارکد ایجاد شود.

ویژگی “ماتریس کالا” در کدام یک از نسخه‌های نرم افزار دشت وجود دارد؟

تعریف ماتریس کالا در نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت
  • نسخه عمومی پیشرفته
  • نسخه لوازم یدکی در استاندارد و پیشرفته
  • نسخه پوشاک در استاندارد و پیشرفته

نرم افزار فروشگاهی دشت؛ بهترین نرم افزار برای مدیریت کالاهای فروشگاه شما

شرکت سپیدار سیستم با ارائه نرم افزار سپیدار و با شعار «ساده و پایدار» به کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک کمک می‌کند تا شرکت خود را کاملا هوشمندانه مدیریت کرده و به امور اقتصادی رسیدگی کنند. نمایندگی‌های فروش و آموزش این شرکت در سراسر کشور در حال ارائه خدمات هستند و در رشد و توسعه کسب‌وکارها تاثیر قابل‌توجهی دارند. برای خرید نرم افزار حسابداری فروشگاهی و شرکتی دشت و سپیدار و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره این مجموعه به صفحه اصلی سایت مراجعه کرده یا با شماره پشتیبانی 81022444 تماس بگیرید.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسندگان
اینفومت

اینفومت تلاش می کند با تولید محتوای مناسب برای جامعه هدف، خدمت هر چند کوچک را عرضه نماید

FOLLOW US ON