Search
Close this search box.

نرم افزار حسابداری لاستیک فروشی

فهرست مطالب


خرید نرم افزار حسابداری لاستیک فروشی، یکی از دغدغه‌ها و نیازهای اصلی همه صاحبان فروشگاه لاستیک و تایر ماشین‌های سبک و سنگین است. نرم افزار فروشگاهی دشت همکاران سیستم این قابلیت را دارد تا به عنوان یک نرم افزار ساده و قدرتمند، تمامی امکانات و قابلیت‌های مورد نیاز فروشگاه تایر و لاستیک فروشی را فراهم کند. ارائه گزارش‌های کامل و کاربری، امکان تعریف کالاها و گروه‌ها، صدور انواع فاکتور و مدیریت درآمدها و هزینه‌ها از ویژگی‌های اصلی این نرم افزار قدرتمند حسابداری است. با ما در ادامه همراه باشید تا با نرم افزار حسابداری لاستیک فروشی و فروشگاه تایر خودرو سپیدار سیستم بیشتر آشنا شویم.

مدیریت فروشگاه لاستیک فروشی و تایر با نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری لاستیک فروشی، بهترین انتخاب برای فروشگاه تایر ماشین

فروشگاه تایر و لاستیک خودروهای سبک و سنگین از جمله مشاغل کاربردی است که مشتریان زیادی دارد. از طرفی تنوع زیاد در لاستیک و ارائه خدمات جانبی در این فروشگاه‌ها باعث شده، تا صاحبان لاستیک فروشی هر روزه با حساب و کتاب‌های مختلفی رو به رو باشند. صاحبان چنین کسب و کارهایی به خوبی می‌دانند که برای مدیریت فروشگاه خود و نظارت کامل بر امور مالی، استفاده از روش‌های سنتی حسابداری کافی نیست. با استفاده از نرم افزار فروشگاهی دشت همکاران سیستم و نسخه ویژه حسابداری لاستیک فروشی، می‌توانید به راحتی فروشگاه خود را مدیریت کنید و از مزایای فوق العاده ای بهره مند شوید. امکاناتی که در نسخه پایه این نرم افزار در اختیار شما قرار می‌گیرد شامل موارد زیر است:

  • تعریف و گروهبندی نامحدود کالا، خدمات و طرف حساب
  • صدور و تسویه نقدی و غیر نقدی انواع فاکتور
  • جستجوی سریع کالا و خدمات بر اساس نام، بارکد و کد
  • جستجوی سریع طرف حساب بر اساس نام و شماره تماس
  • ارتباط مستقیم با انواع کارتخوان، ترازوی دیجیتال و چاپگرها
  • گزارش سود و زیان موجودی کالا، عملکرد روزنانه و..
  • ثبت عملیات بانکی مرتبط با چک
  • تعریف سطح دسترسی برای صندوق دار
  • تهیه گزارش‌های قانونی مانند مالیات بر ارزش افزوده و فصلی
  • پشتیبان گیری خودکار از اطلاعات

علاوه بر این، در نسخه‌های استاندارد و پیشرفته نرم افزار فروشگاهی دشت همکاران سیستم امکانات جذاب دیگری مانند تعریف انبار، ثبت هزینه حمل در فاکتور تعریف اعتبار، تعریف انواع تخفیف، تعریف فروشنده و پورسانت، تقسیط فاکتور و چاپ دفترچه اقساط و … نیز در اختیار شما قرار داده می‌شود. در ادامه با مهم‌ترین ویژگی‌های نرم افزار فروشگاهی لاستیک فروشی بیشتر آشنا خواهیم شد.

تعریف کالاهای فروشگاه تایر و لاستیک ماشین به همراه گروه بندی آن‌ها

نرم افزار فروشگاهی دشت همکاران سیستم و نرم افزار حسابداری لاستیک فروشی، امکان تعریف بدون محدودیت کالا و گروه بندی آن‌ها را برای شما فراهم می‌کند. برای مثال، شما می‌توانید برای انواع محصولات خود مانند لاستیک پراید، پژو، سمند و … گروه تعریف کنید و محصولات خود از برندهای مختلف را در این گروه‌ها قرار دهید. هر محصول ثبت شده در سیستم، شامل اطلاعات مهمی مانند قیمت خرید، قیمت فروش، مالیات بر ارزش افزوده، کد محصول و … می‌شود و می‌توانید به راحتی بهای تمام شده هر محصول را محاسبه کنید. از طرفی می‌توانید به سرعت از طریق جستجوی سریع نام یا کد محصول به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

مدیریت محصولات و انبار لاستیک فروشی با نرم افزار حسابداری لاستیک فروشی

قابلیت صدور انواع فاکتورها در کوتاه‌ترین زمان

امروزه تقریباً همه فروشگاه‌های لاستیک فروشی و تایر ماشین، از یک صندوق فروشگاهی استفاده می‌کنند. نرم افزار حسابداری لاستیک فروشی آن به راحتی به صندوق‌های فروشگاهی و سایر دستگاه‌ها مانند دستگاه چاپ فاکتور و کارتخوان ها متصل می‌شوند. به این ترتیب می‌توانید در اسرع وقت انواع فاکتور را برای مشتریان خود صادر کنید. از طرف دیگر، نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت همکاران سیستم، امکان صدور انواع فاکتور نقدی و غیر نقدی به همراه ثبت چک‌های دریافتی و پرداختی را به شما می‌دهد. در نسخه استاندارد و پیشرفته این نرم افزار حتی می‌توانید دفترچه اقساط نیز برای مشتریان خود صادر کنید. این قابلیت‌ها با کمی تفاوت در نرم افزارهای شرکتی سپیدار همچون نرم افزار حسابداری خدماتی نیز دیده می‌شوند.

گزارشگیری پیشرفته برای مدیریت لاستیک فروشی

نرم افزار حسابداری لاستیک فروشی سپیدار، این قابلیت را دارد تا گزارش‌های دقیق و کاملی را در دوره‌های زمانی مشخص در اختیار شما قرار دهد. با استفاده از امکانات کاربردی این نرم افزار می‌توانید، وضعیت درآمدها و هزینه‌های خود را در یک دوره زمانی مشخص محاسبه کنید. همچنین امکان بررسی وضعیت سود و زیان، مشاهده پرفروش‌ترین محصولات، میزان فروش خالص و ناخالص به همراه چندین گزارش کاربردی دیگر در این نرم افزار فراهم شده است. این امکانات جذاب، نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت را بهترین نرم افزار حسابداری برای فروشگاه‌ها و اصناف مختلف تبدیل کرده است.

یادگیری سریع بدون نیاز به آموزش تخصصی حسابداری

یکی از جذاب‌ترین قابلیت‌های نرم افزار حسابداری لاستیک فروشی دشت همکاران سیستم، عدم نیاز به دانش تخصصی حسابداری برای استفاده از آن است. این نرم افزار مالی با محیط کاربری بسیار ساده‌ای طراحی شده است تا همه چیز در کوتاه‌ترین زمان در اختیار شما قرار بگیرد. هرکسی با هر سطحی از دانش حسابداری تنها در چند روز می‌تواند با مهم‌ترین قابلیت‌های این نرم افزار که در حسابداری فروشگاه تایر ماشین بیشترین کاربرد را دارد، آشنا شود. همچنین با خرید نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت، می‌توانید از آموزش و پشتیبانی سپیدار سیستم بهره مند شوید.

نرم افزار حسابداری لاستیک فروشی دشت همکاران سیستم

نرم افزار حسابداری لاستیک فروشی؛ یک حسابداری حرفه‌ای برای فروشگاه شما!

در این مقاله با نرم افزار حسابداری لاستیک فروشی و فروشگاه تایر خودروهای سبک و سنگین به همراه ضرورت استفاده از آن و ویژگی‌های کاربردی این نرم افزار آشنا شدیم. این نرم افزار حسابداری قدرتمند، بهترین گزینه برای فروشگاه‌های لاستیک فروشی کوچک و بزرگ است. شما می‌توانید این نرم افزار را در نسخه‌های مختلف با امکانات متنوع از سپیدار سیستم تهیه کنید.

 دو دهه تجربه درخشان حضور در صنعت حسابداری و مالی کشور در کنار ارائه انواع نرم افزار حسابداری شرکتی، فروشگاهی و خدماتی سپیدارسیستم را به انتخاب اول کسب و کارها تبدیل کرده است. شماره 02181022000 پل ارتباطی شما با سپیدارسیستم است. کارشناسان فروش سپیدار مشتاق شنیدن صدای گرم شما و پاسخگویی به سؤالات شما در مورد انواع نرم افزارهای حسابداری هستند.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسندگان
اینفومت

اینفومت تلاش می کند با تولید محتوای مناسب برای جامعه هدف، خدمت هر چند کوچک را عرضه نماید

FOLLOW US ON