نرم افزار حسابداری لوازم ایمنی؛ آشنایی با قابلیت‌های نرم افزار دشت همکاران سیستم

فهرست مطالب


مدیریت خرید و فروش لوازم ایمنی در فروشگاه‌ها و حساب و کتاب هزینه و درآمد آن از اصلی‌ترین دغدغه‌های صاحبان فروشگاه‌های وسایل ایمنی است. بسیاری از مدیران و صاحبان کسب‌وکارها به دنبال خرید نرم افزار یا ابزاری هستند که انجام امور مالی را برایشان راحت‌تر کند. نرم افزار حسابداری لوازم ایمنی دشت همکاران سیستم با ارائه امکانات و قابلیت‌های موردنیاز یک مغازه فروش لوازم ایمنی هرآنچه را که صاحب فروشگاه به آن نیاز دارد، فراهم می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار حسابداری مخصوص فروشگاه لوازم ایمنی در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

نرم افزار حسابداری مخصوص لوازم ایمنی؛ ابزاری لازم برای مدیریت آسان فروشگاه

فروشگاه‌های لوازم ایمنی از جمله کسب‌وکارهایی هستند که به‌دلیل تنوع بالای محصولات، مدیریت آن دشوار است. وجود انواع محصولات با قیمت‌ها و برندهای مختلف صاحبان فروشگاه‌ها را با مشکلات زیادی روبه‌رو می‌کند. به همین خاطر استفاده از روش‌های سنتی جوابگوی نیازهای این کسب‌وکارها نیست و مدیران باید از یک نرم افزار حسابداری مناسب استفاده کنند.

نرم افزار حسابداری لوازم ایمنی دقیقا با توجه به نیازهای فروشگاه‌های وسایل ایمنی طراحی شده است و نیازهای این صنف را به‌خوبی برآورده می‌کند. بنابراین صاحبان مغازه‌های انواع لوازم ایمنی می‌توانند بدون داشتن پیش‌زمینه‌ای از اصول حسابداری، به‌راحتی از امکانات این نرم افزار برای مدیریت امور مالی خود استفاده کنند.

مدیریت آسان فروشگاه لوازم ایمنی با نرم افزار حسابداری دشت همکاران سیستم

معرفی امکانات نرم افزار حسابداری لوازم ایمنی؛ قابلیت‌های نسخه پایه، استاندارد و پیشرفته

شرکت سپیدار سیستم یک نرم افزار حسابداری عمومی برای فروشگاه‌ها طراحی کرده و نسخه‌ای از آن را به فروشگاه‌های لوازم ایمنی اختصاص داده است. با استفاده از این نرم افزار عملیات فروش و کنترل موجودی‌های انبار با دقت و سرعت بیشتری انجام می‌شود. چندین هزار کالای از پیش تعریف‌شده در این نرم افزار وجود دارد که نیاز همه فروشگاه‌ها را تامین می‌کند. بنابراین بدون صرف کمترین زمان می‌توانید همه کالاهای موجود در مغازه خود را ثبت کنید.

از جمله ویژگی‌های بهترین نرم افزار حسابداری می‌توانیم به داشتن قابلیت ارتقا اشاره کنیم. واضح است که فروشگاه‌ها اندازه‌ها و نیازهای مختلفی دارند. بنابراین هرکدام از آن‌ها بسته به نیاز خود باید بتوانند نرم افزار مناسب را انتخاب کنند. دشت همکاران سیستم با ارائه نرم افزار در سه سطح پایه، استاندارد و پیشرفته به فروشگاه‌های مختلف کمک می‌کند تا نیاز خود را با قیمت مناسب و امکانات درخور تهیه کنند.

نسخه پایه نرم افزار حسابداری دشت همکاران سیستم چه قابلیت‌هایی دارد؟

نسخه پایه نرم افزار حسابداری لوازم ایمنی برای فروشگاه‌های کوچک‌تر با نیازهای سطحی‌تر طراحی شده است. این نسخه از دشت همکاران سیستم دسته‌ای از قابلیت‌های اولیه دارد که برای همه فروشگاه‌ها موردنیاز است. از جمله امکانات نرم افزار حسابداری وسایل ایمنی در سطح پایه می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • وجود چندین هزار کالای از پیش تعریف‌شده به همراه بارکد
 • صدور سریع انوع فاکتور و تسویه آن‌ها به شیوه‌های نقدی و غیرنقدی
 • جستجوی سریع کالا و خدمت بر اساس نام، بارکد و کد
 • تهیه گزارش‌های قانونی مانند مالیات بر ارزش افزوده و فصلی

قابلیت‌هایی که در این نسخه اولیه دشت همکاران سیستم تعریف شده، نیازهای ابتدایی همه فروشگاه‌های لوازم ایمنی را به‌خوبی پاسخ می‌دهد. این نسخه فقط مخصوص فروشگاه‌ها طراحی شده است و شرکت‌ها و کارخانه‌ها نمی‌توانند از آن استفاده کنند. به‌عنوان مثال، شرکت‌های پیمانکاری می‌توانند بهره کافی را از نرم افزار حسابداری پیمانکاری ببرند تا به نیازهایشان پاسخ داده شود.

امور مالی فروشگاهی را با نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم به راحتی انجام دهید.

نسخه استاندارد نرم افزار حسابداری وسایل ایمنی؛ یه گام جلوتر

فروشگاه‌های بزرگ‌تر و مدرن‌تر که نیازهای بیشتری نسبت به سایر فروشگاه‌ها دارند، می‌توانند با استفاده از نسخه استاندارد به قابلیت‌های مهم‌تری دست پیدا کنند. نسخه استاندارد نرم افزار فروشگاهی دشت همکاران سیستم علاوه بر امکانات نسخه پایه، قابلیت‌های بیشتری دارد که بعضی از آن‌ها عبارت‌اند از:

 • تعریف انبار به‌صورت نامحدود، انبارگردانی و انتقال بین انبار
 • تعریف انواع تخفیف درصدی و مبلغی بر اساس نوع فروش
 • تقسیط فاکتور فروش و چاپ دفترچه قسط
 • تعریف شرکا و محاسبه سود و زیان بر اساس سرمایه آن‌ها

سپیدار سیستم در نسخه استاندارد قابلیت‌های بیشتری را برای مدیریت انبار و انجام امور مالی در نظر دیده است. این امکانات در حد نیاز فروشگاه‌های لوازم ایمنی است و کسب‌وکارهایی که به مدیریت انبار در سطح بسیار پیشرفته‌تری نیاز دارند، باید از نرم افزار بازرگانی استفاده کنند.

صفر تا صد مدیریت فروشگاه با نسخه پیشرفته دشت همکاران سیستم

نسخه پیشرفته نرم افزار حسابداری دشت همکاران سیستم آخرین سطح از این نرم افزار است که امکانات فوق‌العاده‌ای در اختیار صاحبان فروشگاه‌های لوازم ایمنی قرار می‌دهد. سطح پیشرفته نرم افزار حسابداری لوازم ایمنی شامل کلیه امکانات سطح پایه و استاندارد می‌شود و قابلیت‌های اضافه‌تری هم به آن شده است. موارد زیر تعدادی از قابلیت‌های جدید در نسخه پیشرفته هستند که مدیریت فروشگاه را بسیار آسان می‌کنند:

 • تعریف انواع تخفیف پلکانی و شرطی به ازای حجم خرید
 • تعریف خودکار کالاها بر اساس ویژگی‌های کالا (رنگ، سایز و…)
 • گزارش موجودی کالا بر اساس ویژگی های تعریف شده
 • امکان چاپ چک

نرم افزار فروشگاهی دشت همکاران سیستم انواع امکانات موردنیاز فروشگاه‌ها را طراحی و پیاده‌سازی کرده است. علاوه‌بر نرم افزار لوازم ایمنی می‌توانید برنامه‌های دیگری مانند نرم افزار حسابداری فروشگاه لوازم ورزشی را هم از این شرکت تهیه کنید.

رسیدگی به امور مالی فروشگاه لوازم ایمنی با نرم افزار حسابداری فروشگاهی

زیرسیستم‌های تکمیلی مدیریت و حسابداری فروشگاه؛ پیشرفته‌ترین نوع نرم افزار

دنیای کسب‌وکارها و نرم افزارها آن‌قدر گسترده است که نمی‌توانیم انتهایی برای آن در نظر بگیریم. شرکت سپیدار سیستم علاوه بر همه امکاناتی که در نسخه‌های پایه، استاندارد و پیشرفته در اختیار صاحبان فروشگاه‌ها قرار می‌دهد، زیرسیستم‌هایی را نیز برای تکمیل‌تر کردن نرم افزار طراحی کرده است. زیرسیستم‌های تکمیلی عبارت‌اند از:

 • حسابداری پیشرفته فروشگاهی
 • ارسال و دریافت پیامک
 • کالر آیدی سفارش تلفنی

اضافه کردن این زیرسیستم‌ها به نرم افزار حسابداری لوازم ایمنی، مدیریت فروشگاه‌ها را راحت‌تر کرده و با استفاده از امکاناتی مانند ارسال پیامک‌های تخفیف، رضایت مشتریان را به ارمغان می‌آورد.

با استفاده از نرم افزار حسابداری لوازم ایمنی در وقت و هزینه‌هایتان صرفه‌جویی کنید.

نرم افزار حسابداری فروشگاه لوازم ایمنی و آتش‌نشانی؛ همراه شما در مدیریت هزینه‌ها

در این مقاله به معرفی نرم افزار حسابداری فروشگاه لوازم ایمنی و آتش‌نشانی به همراه قابلیت‌ها و امکانات پیشرفته آن پرداختیم. این نرم افزار قدرتمند انجام همه امور مالی و حسابداری را برایتان راحت‌تر کرده و شما را از استخدام یک حسابدار یا مدیر مالی بی‌نیاز می‌کند. برای استفاده از این نرم افزار نیاز به داشتن دانش حسابداری ندارید و بعد از گذراندن یک دوره آموزشی یک ساعته می‌توانید به آن مسلط شوید. شما از چه نرم افزاری برای مدیریت فروشگاه لوازم ایمنی خود استفاده می‌کنید؟ نظرات و تجربیات خود را با ما و سایر مخاطبان مجله سپیدار سیستم به اشتراک بگذارید.

برای دریافت راهنمایی لازم به‌منظور خرید نسخه مناسب نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت همکاران سیستم همین حالا با شماره تلفن ۰۲۱۸۱۰۲۲۰۰۰ تماس بگیرید. کارشناسان فروش ما همواره منتظر شنیدن صدای گرم شما و پاسخ‌گویی به سؤالاتتان هستند.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسندگان
اینفومت

اینفومت تلاش می کند با تولید محتوای مناسب برای جامعه هدف، خدمت هر چند کوچک را عرضه نماید

FOLLOW US ON