Search
Close this search box.

بهترین کارگزاران آنلاین و بسترهای تجاری

فهرست مطالب

در طول تاریخ، دارایی های مالی مانند سهام، اوراق قرضه، کالاها و ارزها شاهد چرخه های متناوب افزایش و کاهش قیمت بوده اند. این نوسانات نشان دهنده فرصت های بازار برای معامله گران و سرمایه گذارانی است که به دنبال رشد پولی هستند که به سختی به دست آورده اند. یکی از گام‌های مهم در استفاده حداکثری از بازارهای مالی، یافتن یک کارگزار آنلاین است که به بهترین وجه با شخصیت و اهداف مالی شما مطابقت دارد.

امروزه، همه کارگزاران آنلاین بزرگ معاملات 0 دلاری را در سهام و ETF ها ارائه می دهند و بسیاری از آنها در سایر کلاس های دارایی نیز 0 دلار کمیسیون ارائه می دهند. بهترین پلتفرم‌های معاملاتی کارمزدهای پایینی را به شیوه‌ای شفاف و با تاکتیک‌های گیمیفیکیشن محدود ارائه می‌دهند که باعث افزایش بیش از حد معامله می‌شود. آنها همچنین تحقیقات بنیادی و فنی فراوان، طیف وسیعی از گزینه‌های سرمایه‌گذاری، ابزارهای معاملاتی پیشرفته، خدمات عالی به مشتریان، قابلیت‌های قوی تلفن همراه، و فراوانی مواد آموزشی به راحتی در دسترس را در همه پلتفرم‌های قدرتمند دسکتاپ و موبایل ارائه می‌کنند.

بهترین حساب‌های کارگزاری آنلاین و بسترهای تجارت 2023

سرمایه گذاری وفاداری : بهترین کارگزار در مجموع، بهترین کارگزار برای ETF و بهترین کارگزار برای کم هزینه ها

 • حداقل حساب: $0
 • کارمزدها: 0 دلار برای معاملات سهام/ETF، 0 دلار به اضافه 0.65 دلار/قرارداد برای معاملات اختیار معامله

با باز کردن یک حساب جدید و واجد شرایط Fidelity با 50 دلار یا بیشتر، 100 دلار دریافت کنید. از کد FIDELITY100 استفاده کنید. پیشنهاد زمان محدود شرایط اعمال می شود. افشای پیشنهاد.

چرا آن را انتخاب کردیم

Fidelity به عنوان برترین انتخاب ما برای بهترین کارگزار در کل و بهترین کارگزار برای هزینه های کم به سلطنت چند ساله خود ادامه می دهد. برای اولین بار، این شرکت با شکست دادن چارلز شواب، جایگاه برتر را در رده بهترین کارگزار ما برای ETF دریافت کرد. Fidelity با ابزارهای پیچیده ارائه شده از طریق یک گردش کار ساده، همه با قیمت پایین، تجربه خدمات کامل را برای مشتریان نهادی و خرده فروشی خود به ارمغان می آورد.

مزایا و معایب

مزایا

 • متعهد به حذف کارمزدهای رایج حساب

 • تجزیه و تحلیل قوی پورتفولیو و ویژگی های حساب

 • اجرای سفارش عالی

 • پلتفرم قدرتمند Active Trader Pro

 • نمايه‌سازي مستقيم

 • تعداد سهام کسری در بیش از 7000 سهام و ETF ایالات متحده

معایب

 • کارمزدهای تجاری بالاتر با کمک کارگزار

 • حداقل موجودی برای برخی معاملات شاخص

 • دسترسی برای شهروندان غیر آمریکایی وجود ندارد

 • ممکن است برای دسترسی به همه ابزارها به چندین پلتفرم نیاز باشد

نمای کلی

Fidelity به طور کلی بهترین انتخاب ما است، و همچنین بهترین کارگزار ما برای بهترین کارگزار ارزان قیمت و بهترین کارگزار برای ETF به دلیل پیشرفت مداوم محصول، پشتیبانی قوی از مشتری، ارزش بی‌نظیر، و منابع تحقیقاتی و آموزشی عمیق است. تاریخچه داستانی Fidelity با تأسیس آن در سال 1946 آغاز شد. با داشتن 3.6 تریلیون دلار دارایی اختیاری تا دسامبر 2022، این شرکت مستقر در بوستون از نظر دارایی های تحت مدیریت.

Fidelity همیشه در تلاش برای بهبود محصولات و خدمات خود، در سال 2022 با راه اندازی حساب دارایی‌های دیجیتال (DAA)، که به حامیان مالی این امکان را می‌دهد تا از طریق یک گزینه سرمایه‌گذاری به شرکت‌کنندگان خود دسترسی به بیت کوین را ارائه دهند. در ترکیب اصلی برنامه خود. علاوه بر این، این شرکت ETF صنعت رمزنگاری و پرداخت دیجیتال Fidelity (FDIG) را همراه با یک ETF Fidelity Metaverse (FMET) معرفی کرد. پیشرفت‌هایی نیز در بخش نهادی کسب‌وکار به وجود آمد، با گسترش دسترسی شرکت به برخی از ابزارهای اختصاصی خود، مانند Fidelity Bond Beacon.

برای سرمایه‌گذارانی که به دنبال کمک فردی هستند، Fidelity با حساب‌های نمایه‌سازی مستقیم دیجیتالی به نام Fidelity Managed FidFolios به مجموعه خود اضافه کرده است. FidFolios از سهام کسری برای تقلید از شاخص هایی با مالکیت سهام واقعی به جای ETF استفاده می کند که امکان سفارشی سازی عمیق تر را فراهم می کند. اما پیشرفت‌ها به همین جا ختم نمی‌شود، زیرا Fidelity همچنین تجربه تلفن همراه خود را با داشبورد برنامه بازطراحی‌شده که شامل نقل قول‌های پخش جریانی در صفحه اصلی و سفارشی‌سازی‌های بیشتر فید اخبار است، ارتقا داد.

پس از سال‌ها رقابت بسیار فشرده، Fidelity از چارلز شواب به عنوان بهترین کارگزار ما برای ETF در سال جاری پیشی گرفت. مانند Schwab، Fidelity محتوای آموزشی غنی متمرکز بر ETF، ابزارهای قدرتمند غربالگری ETF و مجموعه ای عمیق از ETF ها را برای انتخاب ارائه می دهد. اما این معامله کسری سهام Fidelity در ETF بود که به بالا رفتن آن کمک کرد.

فیدلیتی در زمینه کاهش کارمزدها پیشرو در صنعت بوده است، و به عنوان یک کارگزار با یک شبکه عظیم خدمات مشتری که از پیشنهادات کم هزینه و با ارزش پشتیبانی می کند، شهرت بسیار خوبی دارد. سرمایه گذارانی که به دنبال یک کارگزار آنلاین هستند که هزینه ها را پایین نگه دارد و در عین حال ارزش را ارائه دهد، برای یافتن کارگزاری بهتر از Fidelity به سختی تحت فشار قرار خواهند گرفت.

TD Ameritrade: بهترین کارگزار برای مبتدیان و بهترین کارگزار برای موبایل

 • حداقل حساب: 0.00 دلار
 • هزینه ها:
 • 0.00 دلار برای سهام/ETF. 0.65 دلار به ازای هر قرارداد برای گزینه ها. معاملات آتی 2.25 دلار در هر قرارداد

چرا آن را انتخاب کردیم

TD Ameritrade موقعیت خود را به عنوان بهترین کارگزار برای مبتدیان و بهترین کارگزار برای تلفن همراه به دلیل پلت فرم بصری، ارائه آموزشی جامع، و تجزیه و تحلیل گزینه های تلفن همراه برجسته، امکانات تحقیقاتی، و ابزارهای تجاری حفظ می کند.

مزایا و معایب

مزایا

 • گستره وسیعی از پیشنهادات محصول

 • محتوای آموزشی عالی

 • فناوری تجاری برتر و تجزیه و تحلیل گزینه ها در سراسر پلتفرم ها

 • پلتفرم تجارت کاغذی بسیار توانا

 • پشتیبانی قوی از مشتری

معایب

 • برخی از هزینه های حساب نسبتاً بالا هستند

 • سهم کسری ارائه نمی دهد

 • باید در جمع‌آوری خودکار پول نقد شرکت کرد

 • معامله ارزهای دیجیتال فقط از طریق تراست OTC، ETF، صندوق های سرمایه گذاری مشترک و معاملات آتی بیت کوین

نمای کلی

ما TD Ameritrade را به عنوان برنده بهترین کارگزار برای مبتدیان و بهترین کارگزار برای دسته‌های موبایل انتخاب کردیم، زیرا تعهد همیشگی آن برای فراهم کردن دسترسی آسان سرمایه‌گذاران به برخی از بهترین محتوای آموزشی صنعت، ابزارهای معاملاتی تلفن همراه، و امکانات تحقیقاتی است.

TD Ameritrade که در سال 1975 تأسیس شد و توسط چارلز شواب در سال 2019 خریداری شد، یک کارگزار آنلاین خدمات کامل است. درست به شکل واقعی، این شرکت به ارائه پیشرفت‌های محصول جدید، مانند به‌روزرسانی‌های عملکرد نموداری چشمگیر و ویژگی خلاصه نمونه کارها که در سال 2022 اعلام شد، ادامه می‌دهد.

پلت فرم معاملاتی TD Ameritrade بسیار مورد توجه thinkorswim® قدرتمند و در عین حال بصری است. توسعه استراتژی‌های معاملاتی شخصی با دسترسی به ابزارهای آزمایشی قوی آسان‌تر می‌شود، در حالی که اجرای این استراتژی‌ها را می‌توان با استفاده از عملکرد بسیار توانمند تجارت کاغذی پلتفرم تمرین کرد. وقتی نوبت به کارکرد، دسترسی و جریان در پلتفرم‌های موبایل، دسک‌تاپ و وب می‌رسد، TD Ameritrade تجربه‌ای را ارائه می‌دهد که به همان اندازه سازگار است.

پیشرفت‌های اخیر پلتفرم موبایل E*TRADE آن را در رقابت برای بهترین کارگزار موبایل در سال جاری نزدیک‌تر کرده است، در حالی که Interactive Brokers دارای پیچیده‌ترین پلتفرم تلفن همراه موجود است. همانطور که گفته شد، TD Ameritrade به سادگی بهترین بسته تلفن همراه را ارائه می‌کند. این قدرت کلی به دلیل گسترده‌ترین ارائه‌های کلاس‌های دارایی موجود، دسترسی به خدمات مشتری بسیار مورد توجه، تحقیقات برتر، ویژگی‌های غربالگری قدرتمند، ماشین‌حساب‌هایی با قابلیت‌های تست پس‌انداز، و ابزارهایی برای ارزیابی وضعیت مالی کلی شما است – همه بدون نیاز به تعادل و پایین، قیمت گذاری شفاف

کارگزاران تعاملی: بهترین کارگزار برای معامله گران پیشرفته و بهترین کارگزار برای تجارت بین المللی

 • حداقل حساب: 0.00 دلار
 • کارمزدها: 0.00 دلار کمیسیون برای سهام/ETFهای موجود در TWS Light IBKR، یا هزینه‌های کم با مقیاس حجم برای معامله‌گران فعالی که می‌خواهند به عملکردهای پیشرفته‌ای مانند مسیریابی سفارش دسترسی داشته باشند. 0.65 دلار برای هر قرارداد برای گزینه های TWS Light. این همچنین نرخ پایه برای کاربران TWS Pro است، با نرخ های مقیاس شده بر اساس حجم. 0.85 دلار در هر قرارداد برای معاملات آتی.

چرا آن را انتخاب کردیم

با نزدیک‌ترین رقابت در این دو دسته، کارگزاران تعاملی (IBKR) به دلیل گستردگی دارایی‌های جهانی و ابزارهای تحلیلی و ماشین‌حساب پیشرفته، به عنوان برترین کارگزار ما برای معامله‌گران روز پیشرفته و برای معامله‌گران بین‌المللی تکرار می‌شود.

مزایا و معایب

مزایا

 • اجرای سفارش برتر

 • سفارشات احتمالی برای هر موقعیت قابل تصور

 • گستره بی نظیر از دارایی های خارجی و داخلی قابل سرمایه گذاری

 • نرخ بهره حاشیه پایین

 • Trader Workstation (TWS) بسیار قدرتمند و بسیار قابل تنظیم است

معایب

 • SmartRouting IBKR برای مشتریان IBKR Lite در دسترس نیست

 • یادگیری TWS ممکن است دشوار باشد

 • بدون آزمایش پشت سر هم الگوریتم های معاملاتی سفارشی یا معاملات خودکار

 • قیمت‌گذاری متوسط ​​مبتنی بر کارمزد کارگزاران تعاملی سطحی است و می‌تواند کمی گیج‌کننده باشد

نمای کلی

کارگزاران تعاملی بهترین انتخاب ما برای معامله‌گران پیشرفته و بین‌المللی است، زیرا کارگزار دیگری وجود ندارد که چنین طیف گسترده‌ای از دارایی‌های جهانی قابل سرمایه‌گذاری، فناوری تجاری پیچیده و قابلیت‌های تحقیقاتی غنی را ترکیب کند. با 2.01 میلیون حساب مشتری و 1.92 میلیون دلار ارزش معاملات روزانه، IBKR یک کارگزاری پایدار و با سرمایه خوب است که به صورت عمومی نیز معامله می شود.

این شرکت در سال 1978 توسط رئیس فعلی آن، توماس پیترفی، با نام T.P. & Co. این شرکت در استفاده از رایانه در تجارت پیشگام بود، اما تا سال 1993 بود که Interactive Brokers Inc. به عنوان یک دلال – فروشنده در ایالات متحده ثبت شد. در حال حاضر یکی از کامل ترین کارگزاران در این صنعت است. IBKR با دسترسی به 150 بازار، تجارت در سهام، گزینه‌ها، معاملات آتی، ارزها، اوراق قرضه، وجوه، ارزهای دیجیتال و موارد دیگر در بیش از 200 کشور جهان و روش‌های تامین مالی موجود در 26 ارز، بهترین کارگزار بین‌المللی است.

برای حفظ شکاف بزرگ نسبت به رقابت، شرکت دائما در حال نوآوری است. پیشرفت‌های قابل‌توجه‌تر اخیر عبارتند از نرخ سود پرداختی در بازار به پول نقد سرمایه‌گذاری نشده، اپلیکیشن موبایل IBKR GlobalTrader، و افزودن معاملات سهام کسری برای سهام اروپایی و ETF.

معامله گران بین المللی می توانند به بازارهای مالی و همه دارایی ها در نسخه های دسکتاپ، وب و موبایل از جمله IBKR Mobile و IBKR GlobalTrader دسترسی داشته باشند. TWS یک پلتفرم فوق‌العاده طراحی شده است که تحلیل‌های فنی، احساسات اجتماعی، تحقیقات بنیادی و ماشین‌حساب‌های مالی را با هم ترکیب می‌کند، به‌گونه‌ای که کاربران را مجهز می‌کند تا بهتر از هر پلتفرم دیگری که بررسی کردیم، از ناکارآمدی قیمت سرمایه‌گذاری کنند.

tastytrade (Tastyworks سابق): بهترین کارگزار برای گزینه ها

 • حساب حداقل: $0
 • کارمزد: معاملات 0 دلاری سهام، 1 دلار برای باز کردن معاملات آپشن (حدود 10 دلار در هر پا)، 0 دلار برای بسته شدن

چرا آن را انتخاب کردیم

ما tastytrade را به‌عنوان بهترین پلتفرم معاملاتی گزینه‌ها انتخاب کردیم، زیرا ابزارها و محتوا را متناسب با نیازهای پایگاه مشتری متمرکز بر گزینه‌ها بهینه می‌کند. علاوه بر این، tastytrade قیمت‌گذاری گزینه‌های خود را با سقف‌هایی تنظیم کرده است که آن را به کم‌هزینه‌ترین کارگزاری برای معامله‌گران با حجم بالا و با فرکانس بالا تبدیل می‌کند.

مزایا و معایب

مزایا

 • ساختار کمیسیون محدود برای گزینه‌ها

 • ابزارهای بسیار مورد توجه برای تجزیه و تحلیل و نظارت بر معاملات گزینه‌ها

 • محتوا و مطالب آموزشی ویژه گزینه های فوق العاده

 • بهبودهای اخیر داشبورد تجربه تجارت بهتری را ایجاد می کند

 • ویژگی فالو فید به کاربران امکان می دهد معاملات مشاهیر تلویزیون tastytrade را دنبال کنند

معایب

 • گزینه‌های سرمایه‌گذاری محدود

 • چند منابع سرمایه گذاری و بازنشستگی

 • تحلیل ضعیف پورتفولیو

 • بدون خبری یا تحلیل بنیادی

نمای کلی

در 22 فوریه 2023 tastyworks رسماً نام خود را به tastytrade تغییر داد. Tastytrade به دلیل ارائه شهودی خود، موضع خود را به عنوان بهترین واسطه برای گزینه ها حفظ می کند. بهترین ترکیب صنعتی از ابزارها و محتوای متمرکز بر گزینه ها. در سال 2017، tastytrade توسط همان افرادی ایجاد شد که برنامه بسیار مورد توجه TD Ameritrade’s thinkorswim® را ایجاد و توسعه دادند.

Tastytrade کارمزدهای بسیار رقابتی را برای معاملات گزینه ارائه می دهد، با ویژگی های برجسته مانند سقف کمیسیون برای اندازه های بزرگ، و همچنین عدم وجود هر گونه کمیسیون در هنگام بسته شدن موقعیت ها. خوشبختانه برای کاربران tastytrade، این کمیسیون های کم با پلتفرمی که تجزیه و تحلیل گزینه های ضعیف، گردش کار پلت فرم ناکارآمد، یا اجرای آهسته تجارت را ارائه دهد، ارائه نمی شود. در واقع، پلتفرم tastytrade همه این عناصر را به گونه‌ای گرد هم می‌آورد که در بین همه شرکت‌هایی که بررسی کردیم، بهترین است.

Tastytrade بر روی تقاضای مشتری برای قابلیت‌های تجارت اجتماعی عمل کرده است و به کاربران اجازه می‌دهد تا معامله‌گران فردی را در زمان واقعی دنبال کنند و آنها را قادر می‌سازد تا هم استراتژی‌های به کار گرفته شده توسط معامله‌گران دیگر را مشاهده و تکرار کنند. اگرچه tastytrade هنوز خدمات درجه یک به مشتریان، ساختار هزینه محدود در معاملات گزینه‌ها و محتوای آموزشی و تجاری عالی مرتبط با گزینه‌ها را ارائه می‌کند، روش‌شناسی به‌روز ما آنها را به دلیل فقدان ویژگی‌های تحقیقاتی کلیدی و قابلیت‌های محدود نمودار موبایلی مجازات می‌کند. یکی از نمایندگان شرکت به ما اطلاع داد که روی این مسائل کار می کند، اما هر گونه پیشرفتی خیلی دیر انجام می شود تا tastytrade عناوین بهترین کارگزار برای معامله گران گزینه های پیشرفته و بهترین کارگزار برای معامله گران گزینه های موبایل را به ترتیب از Interactive Brokers و TD Ameritrade نگیرد. .

حکم نهایی

از آنجایی که تمرکز فدرال رزرو از ترویج رشد در دنیای پسا کووید به مبارزه با اثرات مخرب تورم بالا تغییر کرده است، سال 2022 به نسل جدیدی از معامله گران آموخت که بازارها می توانند در واقع چرخه های نوسانات بالا را تجربه کنند. در حالی که همه کارگزاران آنلاین از فعالیت های معاملاتی پایگاه مشتریان خود درآمد کسب می کنند، به طور مستقیم یا غیرمستقیم، بهترین پلت فرم های کارگزاری پشتیبانی قوی از مشتری، ابزارهای تحقیقاتی و تحلیلی قوی، محتوای آموزشی گسترده، طیف گسترده ای از دارایی های موجود و فراوانی را ارائه می دهند. انواع حساب ها، همه با ساختار کارمزد شفاف و تاکتیک های گیمیفیکیشن محدود.

بر اساس بررسی جامع ما از برترین کارگزاران آنلاین، به این نتیجه رسیدیم که Fidelity نه تنها در زمینه سرمایه گذاری ETF و هزینه های کم از رقبا پیشی می گیرد، بلکه به طور کلی بهترین کارگزاری است. مبتدیان و سرمایه گذاران باتجربه به طور یکسان، پلتفرم معاملاتی TD Ameritrade و وسعت منابع را در عین شهودی بودن، همراه با تجربه موبایلی که بهترین در کلاس است، پیشرفته خواهند یافت. پلتفرم Tastytrade همچنین برای تازه واردان به اندازه کافی شهودی است و محتوای آموزشی و بازار به سختی قابل شکست است، اما تنها در صورتی که قصد داشته باشید گزینه ها را متمرکز کنید. در نهایت، وقتی آماده هستید که تجارت خود را به پیشرفته ترین پلتفرم موجود با دسترسی به بیشترین بازارهای بین المللی بیاورید، تجربه ارائه شده توسط Interactive Brokers بی نظیر است.

تعویض اختیارات ریسک قابل توجهی را به دنبال دارد و برای همه سرمایه گذاران مناسب نیست. برخی از استراتژی‌های گزینه‌های پیچیده، ریسک بیشتری دارند. قبل از معاملات، لطفاً ویژگی‌ها و خطرات گزینه‌های استاندارد. اسناد پشتیبان برای هر گونه ادعا، در صورت وجود، در صورت درخواست ارائه خواهد شد.

یک کارمزد تنظیم اختیاری وجود دارد که برای هر دو معامله خرید و فروش اختیار اعمال می‌شود. هزینه قابل تغییر است. به Fidelity.com/commissions برای جزئیات.

چگونه باید یک حساب کارگزاری انتخاب کنید؟

هنگام انتخاب داده آنلاین کارگزار، شما باید به عنوان یک سرمایه گذار یا معامله گر به نیازهای فوری خود فکر کنید. اگر مبتدی هستید، ممکن است به کارگزاری نیاز داشته باشید که مطالب آموزشی عالی در مورد بازار سهام و سایر بازارهای مالی داشته باشد. این یکی از دلایل کلیدی TD Ameritrade است که بهترین انتخاب ما برای مبتدیان است. تعدادی از کارگزاران همچنین امکان تجارت کاغذی را قبل از تأمین مالی حساب فراهم می‌کنند و به شما فرصتی می‌دهند تا پلتفرم را بیاموزید، از دارایی‌های موجود نمونه برداری کنید و تجربه معاملات را بدون ریسک کردن سرمایه واقعی آزمایش کنید.

حساب کارگزاری آنلاین چیست و چگونه کار می کند؟

حساب کارگزاری یک حساب مالی است که از نظر عملکرد مشابه حساب‌هایی است که در بانک دارید. با یک حساب کارگزاری، وجوه را نزد یک شرکت سرمایه گذاری (کارگزاری) واریز می کنید. این معمولاً با انتقال از حساب بانکی موجود شما انجام می شود. هنگامی که وجوه به حساب کارگزاری شما اضافه شد، می توانید پول را با استفاده از پلت فرم معاملاتی کارگزاری برای سرمایه گذاری آن وجوه در بازار قرار دهید. دارایی هایی که با پول نقد خود خریداری می کنید می تواند هر چیزی باشد که توسط آن کارگزاری ارائه می شود، از جمله سهام، اوراق قرضه، ETF ها و حتی ارزهای دیجیتال.

حساب کارگزاری آنلاین شما دارایی های شما (دارایی هایی که خریداری کرده اید) را به صورت نمایش می دهد. و همچنین موجودی نقدی شما (قدرت خرید شما). اگر در چیزی سرمایه گذاری کنید که ارزش آن افزایش یابد، می توانید آن را بفروشید و سود آن به حساب کارگزاری آنلاین شما واریز می شود. From there, you can place another trade or even transfer the funds out to your regular bank account to use elsewhere. Some brokerage accounts even allow you to earn interest on your uninvested cash.

How Much Money Do You Need to Start Investing?

There is no longer a real minimum to start investing in the financial markets. With many brokers offering accounts with no required minimums and access to fractional shares, you can start investing with any amount of money. If you don’t have a lot of money to invest, however, it will influence how you approach the market. Although you could invest $1 in fractional shares of a specific stock, the better approach with limited capital is to use ETFs. Index tracking ETFs, for example, offer greater diversification for your dollar than a single company stock because every share (and fractional share) of the ETF replicates an index made up of many companies in many different industries. You could also consider using options to leverage your dollars with a directional bet on the market or a specific stock, but this is a strategy best reserved for risk capital—not the whole of your limited investment capital.

When investing with small sums, consistency is the key to building wealth. If you can regularly put a set amount of money into the market—even $10 a week—you will be surprised at how quickly it begins to grow. This consistency also helps to smooth market effects, as you will be buying dips and peaks as the market goes up and down.

Can You Invest With a Small Amount of Money?

Many online brokers allow for small minimum deposits which can be a great alternative for those with limited funds. Account minimums (if any) are displayed at the top of our reviews, as well as in our selection of the best platforms for different types of investors. If you are looking for more general guidance on investing with limited capital, check out our article on smart investing on a small budget.

Do Brokers Offer Mobile Platforms?

Some online brokers have incredible mobile apps delivering nearly all the features that their desktop counterparts do. Options traders, for example, will find the tastytrade app to be a streamlined version of the tastytrade desktop platform. TD Ameritrade customers can pick between the more robust thinkorswim mobile app aimed at traders or the standard TD Ameritrade app for less active investors, with the features of each adjusted for the intended user.

Can You Lose Money in a Brokerage Account?

Yes, you can. It is a reality of the market that no reward comes without risk. You can lose money buying a bad investment, but you can also lose by buying a good investment at the wrong time. When it comes to the financial markets, there are endless possibilities for making and losing money. Unless all the funds in your brokerage account are sitting in uninvested cash, there is a risk you will lose money. Another way of looking at that, however, is that a brokerage account sitting full of uninvested cash isn’t at risk of making any money either. You can use strategies like asset allocation and diversification to reduce the risk of you losing money, but you will never fully eliminate it without also eliminating your chances of making a decent return.

Can I Buy Stocks Without a Broker?

Yes, you can actually buy stocks without a broker, but it is not a common approach these days. Some companies still offer direct stock purchase plans that allow you to buy shares directly from the company. Companies administer these plans according to internal rules, and some are only open to company employees. You need to contact companies to find out whether they offer a direct stock purchase plan and what the terms and conditions are. These plans initially helped investors avoid brokerage fees, but the rise of online discount brokers with zero fees has removed this barrier, making the direct stock purchase plan somewhat of a relic.

The Difference Between Investing and Trading

Another important thing to consider is the distinction between investing and trading. When people talk about investing they generally mean buying assets to hold for a long period of time. The goal of investing is to gradually build wealth and reach your retirement goals. Conversely, trading involves short-term strategies that maximize returns on a short-term basis, such as daily or monthly. Trading is generally considered riskier than investing.

All these factors are worth considering before choosing an online broker. Do you want to trade or invest? Do you want a great mobile app to check your portfolio wherever you are? What types of assets are you looking to invest in? Answering these questions is not always easy. For more support on how to choose a broker, you can check out our guide to choosing a stock broker. Once you’ve made a decision on a broker, you can also check out our guide to opening a brokerage account.

How to Pick a Broker That’s Right for You

Methodology

Investopedia is dedicated to providing investors with unbiased, comprehensive reviews and ratings of online brokers. This year, we revamped the review process by conducting an extensive survey of customers that are actively looking to start trading and investing with an online broker. We then combined this invaluable information with our subject matter expertise to develop the framework for a quantitative ratings model that is at the core of how we compiled our list of the best online broker and trading platform companies.

This model weighs key factors like trading technology, range of offerings, mobile app usability, research amenities, educational content, portfolio analysis features, customer support, costs, account amenities, and overall trading experience according to their importance. Our team of researchers gathered 2425 data points and weighted 66 criteria based on data collected during extensive research for each of the 25 companies we reviewed. 

Many of the brokers we reviewed also gave us live demonstrations of their platforms and services, either at their New York City offices or via video conferencing methods. Live brokerage accounts were also obtained for most of the platforms we reviewed, which our team of expert writers and editors used to perform hands-on testing in order to lend their qualitative point of view. 

Read our full Methodology for reviewing online brokers.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسندگان
اینفومت

اینفومت تلاش می کند با تولید محتوای مناسب برای جامعه هدف، خدمت هر چند کوچک را عرضه نماید

FOLLOW US ON