چگونه یک فاند اضطراری دریافت کنیم؟

فهرست مطالب

داشتن صندوق اضطراری یک ضرورت است. به آن به عنوان یک ضربه گیر برای ضربه های زندگی فکر کنید، چیزی که شما را از اضافه کردن به بار بدهی که به احتمال زیاد قبلاً حمل کرده اید باز می دارد. شیوع ویروس کرونا به تفاوتی که وجود صندوق اضطراری در زمان وقوع بحران ایجاد می کند، توجه زیادی را به خود جلب کرده است.

برای جزئیات بیشتر در مورد چگونگی ساخت صندوق اضطراری و اینکه چقدر باید برای آن پس انداز کنید، بخوانید.

نکات کلیدی

  • صندوق اضطراری یکی از اجزای کلیدی هر برنامه مالی خوب است.
  • قاعده کلی این است که شما باید بین سه تا شش ماه هزینه‌های خانوار را در صندوق اضطراری خود نگه دارید. .
  • برای پر کردن صندوق خود، باید راه هایی برای صرفه جویی و کمک به آن پس انداز – همراه با هرگونه درآمد بادآورده مالی – در آن پیدا کنید.

چه چیزی نیاز دارید؟

در حالی که برخی داشتن یک تا دو ماه دستمزد ذخیره را ایده آل می دانند، اکثر کارشناسان مالی می گویند که مبلغ پیشنهادی صندوق اضطراری باید سه تا شش ماه هزینه های خانوار. این ایده عالی است، و بخش مهمی از هر طرح مالی سالم است، اما برای دستیابی به آن نیز به تلاشی نیاز دارد.

اولین قدم در این فرآیند این است که بفهمید هر ماه چقدر هزینه می کنید. ارقام مخارج مصرف‌کننده منتشر شده در آوریل 2019 توسط اداره آمار کار ایالات متحده نشان می‌دهد که میانگین هزینه سالانه هر واحد مصرف‌کننده، که مشابه یک خانوار است، 60060 دلار در سال 2017 (آخرین سالی که داده‌ها برای آن در دسترس است) بوده است. این داده ها بر اساس ماه در جدول زیر تفکیک شده است. ماه ها به صورت پررنگ هزینه های فصلی تجمعی و بنابراین ذخیره نقدی توصیه شده برای خانواده متوسط ​​را برجسته می کنند.

تعداد ماه هزینه‌های تجمعی
1 5005 دلار
2 10010 دلار
3 15015 دلار
4 20020 دلار
5 25025 دلار
6 30,030 دلار

در حالی که هزینه‌های خانوار شما ممکن است بالاتر یا کمتر از میانگین باشد، شکی نیست که حتی هزینه‌های سه ماهه نیز عدد بزرگی است. یک نگاه به این عدد و اولین واکنش یک فرد معمولی این است: “من نمی توانم چنین پولی به دست بیاورم.”

چرا اینقدر زیاد؟

مقدار پول مورد نیاز برای ایجاد یک صندوق اضطراری مناسب مطمئناً قابل توجه است، اما ما در شرایط نامطمئنی با اقتصادهای نامطمئن زندگی می کنیم، به ویژه در پی شیوع ویروس کرونا. وفاداری شرکتی متعلق به گذشته است و بیکاری ممکن است به طور غیر منتظره و معمولا در بدترین لحظه ممکن اتفاق بیفتد. حتی بدون یک بحران جهانی، شرایط اضطراری مانند بیماری یا ناتوانی ناگهانی، تعمیرات اساسی خودرو یا سقف جدید، می‌تواند گران باشد و هرگز زمان مناسبی برای وقوع این اتفاقات وجود ندارد.

در حالی که احتمالاً درست است که شما 15015 دلار اضافی ندارید، همه چیز نسبی است. حتی هزینه‌های شش ماهه در مقایسه با مبلغی که برای بازنشستگی باید پس‌انداز کنید، رقمی ناچیز است، و سرمایه‌گذار باهوشی وجود ندارد که از مخفی کردن آنقدر پول که دیگر نیازی به کار کردن نباشد، خودداری کند. . در مقایسه با آنچه که در طول 20 یا 30 سال بازنشستگی به آن نیاز دارید، هزینه های سه ماهه چندان زیاد به نظر نمی رسد.

اگرچه مقدار پول مورد نیاز در صندوق شما ممکن است در ابتدا دلهره آور به نظر برسد، به یاد داشته باشید که در مقایسه با مبلغی که باید برای بازنشستگی پس انداز کنید، مقداری کم است.

خرد کردن اعداد

با در نظر گرفتن این دیدگاه، بیایید نحوه پس انداز برای یک صندوق اضطراری را در نظر بگیریم. به این تلاش همان گونه که به هر هدف مالی دیگری نزدیک می شوید، نزدیک شوید. یک طرح بچینید و آن را اجرا کنید. اولین قدم این است که مشخص کنید هر ماه چقدر هزینه می کنید. مسکن، حمل‌ونقل، و غذا احتمالاً مقوله‌هایی هستند که بیشتر پول نقد شما را می‌خورند. طبق گزارش هزینه‌های مصرف‌کننده BLS، یک خانوار متوسط ​​62 درصد از درآمد خود را که به طور متوسط ​​73573 دلار قبل از کسر مالیات می‌شود، صرف این موارد می‌کند. دهانه>

وقتی کل هزینه های هر ماه خود را دانستید، آن عدد را در سه ضرب کنید. رسیدن به این عدد هدف اولیه شما خواهد بود. برای رسیدن به هدف سه ماهه خود، باید شروع به پس انداز کنید.

اگر هدف اولیه شما را 10000 دلار فرض کنیم، جدول زیر نشان می‌دهد که در یک دوره پنج ساله یا دو و نیم ساله هر ماه چقدر باید پس‌انداز کنید.

برنامه پنج ساله مقدار مورد نیاز در ماه برنامه دو ساله و نیم مقدار مورد نیاز در ماه
60 ماه 166.67 دلار 30 ماه 333.33 دلار

اجرای طرح خود

خرید خودروی ارزان‌تر دفعه بعد که برای خودرو خرید می‌کنید و کاهش رتبه خدمات تلفن همراه خود دو راه آسان برای به دست آوردن مقداری پول نقد برای تأمین بودجه برنامه پس‌اندازتان است. نادیده گرفتن تعطیلات دو هفته‌ای، کاهش مبلغی که برای صرف غذا در بیرون از منزل صرف می‌کنید، و پس‌انداز کردن حقوق یا پاداش بعدی خود نیز روش‌های قابل دستیابی برای اضافه کردن به صندوق اضطراری شما هستند.

نکته کلیدی این است که در فواصل زمانی منظم به صندوق اضافه کنید. در حالت ایده‌آل، باید با آن مانند هر قبض تکراری دیگری که باید هر ماه پرداخت کنید، رفتار کنید. مبلغ مناسب را از دستمزد خود اختصاص دهید و آن را کنار بگذارید. در حالی که اکثر مردم هیچ تردیدی در مورد ارسال منظم مقادیر هنگفت پول به شرکت های کارت اعتباری ندارند، آنها از این ایده که ابتدا به خودشان پرداخت کنند، خودداری می کنند. اون معادله رو عوض کن

اگر شما در میان بسیاری از سرمایه‌گذارانی هستید که در مواقع اضطراری صندوق ذخیره‌شده در روزهای بارانی ندارند، زمانی مانند زمان حال برای شروع پس‌انداز وجود ندارد. حتی اگر جسارت لازم برای پرداختن به پروژه را با یک برنامه پس‌انداز اختصاصی ندارید، می‌توانید ساده شروع کنید: در پایان روز پول خرد را از جیب‌های خود بیرون بیاورید و در یک شیشه قرار دهید. به سرمایه‌گذاری خرد، مانند بلوط ، که خریدهای انجام شده از حساب های مرتبط را جمع آوری کرده و تغییر را جمع آوری و سرمایه گذاری می کند.

همچنین می توانید به جای ناهار خوری در خانه غذا بخورید و با اضافه کردن چند دلار به صندوق اضطراری خود، به خودتان انعام بدهید. اگر پول نقد کارت های اعتباری خود را پس می گیرید یا فقط یک بدهی بزرگ را پرداخت می کنید، مانند یک وام شخصی یا یک خودرو، آن پول جدید را در صندوق خود قرار دهید. اگر بازپرداخت مالیات دریافت کردید، چک را به صندوق خود واریز کنید. اگر بتوانید روزانه فقط 5 دلار را به تلاش خود اختصاص دهید، در پایان سال 1825 دلار خواهید داشت. این فقط در پنج سال 9125 دلار است.

پول را کجا بگذاریم

صندوق های بازار پول و داده های حساب‌های پس‌انداز با بهره بالا دو مکان خوب برای پارک کردن شما هستند. صندوق اضطراری شما به گزینه های امن و مایع نیاز دارید تا در مواقع ضروری به پول شما دسترسی داشته باشید. این انتخاب‌ها، غوطه‌ور شدن در آن را برای شما سخت‌تر می‌کند (با آن روبرو شوید: هر از گاهی وسوسه می‌شوید)، و همچنین مقداری بازده پول را به دست خواهید آورد.

خط پایین

صندوق اضطراری خود را مانند یک بیمه نامه مشاهده کنید. هنگامی که آن را به دست آوردید، با دقت از آن محافظت کنید. قلک نیست. شما نباید از آن برای هزینه های جانبی استفاده کنید. در واقع، با افزایش حقوق، مطمئن شوید که میزان آن را متناسب با وضعیت جدید خود افزایش دهید.

از صندوق فقط در مواقع اضطراری استفاده کنید و در مواقعی که نیاز به برداشت از آن دارید آن را با دقت خرج کنید. به یاد داشته باشید، هنگامی که آن پول خرج می شود، جایگزینی آن همیشه بسیار بیشتر از حد انتظار طول می کشد. همین حالا شروع کنید و هر چیزی را که می توانید ذخیره کنید، حتی اگر زیاد نباشد. داشتن صندوق اضطراری به شما کمک می‌کند تا بدون ایجاد موجودی کارت اعتباری یا گرفتن وام شخصی.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسندگان
اینفومت

اینفومت تلاش می کند با تولید محتوای مناسب برای جامعه هدف، خدمت هر چند کوچک را عرضه نماید

FOLLOW US ON